Blue Garaj

Ankara Araç Detailing

image

Ankara araç detailing, son zamanlarda oto yıkama işlemlerinde bile daha çok talep görmektedir. Sözlük anlamı detaylandırma olan detailing, genel anlamıyla detaylı araç bakımı demektir. Bu uygulamayla aracın hem içi hem de dış temizliği, ilk alındığı günkü görünümüne kavuşturacak şekilde yapılır. Ankara araç detailing hizmet talebinde işinin uzmanı ekipler, kaliteli malzemeleri kullanarak aracın iç ve dışını en üst seviyede detaylı olarak temizler, parlatır ve koruma işlemlerini uygular. Araç detailing uygulamaları için kullanılan teknik de malzemeler de özeldir. Fırça, temizlik bezleri, kimyasal ürünler ve makineler, detailing uygulamalarını en iyi şekilde yapabilmek için üstün kaliteli ürünlerdir. 

Ankara Araç Detailing Nasıl Yapılır? 

Ankara araç detailing, ancak profesyoneller tarafından verilebilecek bir hizmettir. Çünkü detayı çok fazladır. İlk aşama temizlikle başlar. Temizlik kısmı çok ayrıntılıdır, aracın dış yüzeyindeki boyanın kusurlarını iyice ortaya çıkaracak kadar titiz yapılır. Aracın iç kısmının ise, Ankara araç detailing hizmeti kapsamında gözle görülen görülmeyen her yeri temizlenir. Otomobillerin sadece ulaşım aracı olmaktan çıkıp da hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldiği son zamanlarda, birbirinden farklı yeni uygulamalar geliştirildi. Araç detailing işlemleri de bu noktada öne çıkmaya başladı. Otomobil tutkunu olan herkesin bu tür uygulamalara ilgisi zaten hep vardı, detailing uygulamalarıyla daha da arttı. Ancak uygulama faydalı olduğu kadar profesyonellik de gerektirmektedir.  

Araç Detailing Hizmet Kapsamı 

Araç detailing Ankara bölgesinde otomobil tutkunları için verilen ayrıcalıklı bir hizmet. Otomobilin içinin her noktasının detaylı temizliği ile dış yüzeyinin komple temizliğini kapsar. Aracın boyasında herhangi bir kusur varsa, araç detailing hizmeti esnasında ortaya çıkar. Detailing sadece araç temizlik hizmeti değildir. Bakım, onarım ve koruma işlemlerini de kapsar. Ankara otomobil detailing hizmeti almak, araçta zaman içinde oluşacak kirlere ve deformasyonlara karşı makul bir çözüm niteliğindedir. Özellikle otomobil fiyatlarının oldukça yüksek aralıklarda seyrettiği şu dönemde, araçları eski haline döndürebilmek, kondisyonunu ve performansını koruyabilmek için araç detailing yaptırma konusu ön plana çıkıyor. Hizmet, araçların temizliğinden bakım ve korunmasına kadar birçok detayı barındırdığından çok fazla rağbet görmekte. Sizde Ankara araç detailing fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1