Blue Garaj

Ankara Araç Dolu Hasar Onarımı

image

Bahar aylarında sıcaklığın birden düşmesine bağlı olarak oluşan dolu olayı, hayatı birçok açıdan olumsuz etkilediği gibi araçlara da zarar verebilir.  Ankara araç dolu hasar onarımı, bu gibi durumlarda tercih edilebilecek en iyi yöntemdir. Dolu hasar onarımlarında hizmet sonrası boya gerekmemesi büyük avantajdır. Hiç beklenmedik bir anda karşılaşılabilecek dolu olayı, araçlarda büyük hasar oluşturabilir. Aracın üzerinde yüzlerce göçük ve ezik oluşturan dolu sonrası, hasar onarımı için profesyonel müdahale gerekir. Ankara araç dolu zararlarının giderilmesi için gereken işlemler, özel aparatlarla ve kaliteli çalışma prensibiyle yapılır. Ankara dolu hasar onarım hizmetleri, aracın orijinalliği korunacak şekilde gerçekleştirilir.

Dolu Hasarlı Araçların Onarımı 

Dolu hasarlı araçlar, Ankara araç dolu hasar onarımı hizmeti alınarak boyası şekilde giderilebilir. Özel yöntemler kullanılarak tamir işlemleri, aracın orijinalliği bozulmadan yapılır. Eski dönemlerde, dolu sonrası oluşan hasarlar düzeltilirken parça değişimi yapılması zorunluydu. Ancak içinde yaşadığımız dönemde teknolojik gelişmelerin etkisiyle parça değişimi ve boya yapılmadan Ankara boyasız göçük düzeltme işlemi uygulanabilmekte. Bu bağlamda önce, ön hazırlık için hasar ve göçük tespiti yapılır. Sonrasında göçük onarımı için işlemler başlatılır. Bu sayede araçtaki hasar giderilir, orijinalliği bozulmadan hasarı düzeltilmiş şekilde kullanıcılara teslim edilir. Günümüzde yaşanan teknik gelişmeler sayesinde araçlarda dolu yağışının sebep olduğu hasalar hızlı ve kaliteli şekilde çözümlenebilir. Sağlanan profesyonel Ankara araç dolu hasar onarımı sayesinde kaportada oluşan göçükler, kusursuz şekilde düzeltilebilir.  

Dolu Hasar Onarımı ile Aracın Değer Kaybını Önleme 

Dolu hasar onarımı Ankara bölgesinde, aniden ortaya çıkarak önlem almaya zaman bırakmayacak durumlarda oluşan hasarları gidermek için yapılır. Araç dolu hasar onarımı yapılabilmesi için, aracın kaporta kısmında göçükler oluşması ancak boyasının hasar almamış olması gerekir. Ankara dolu hasar onarımı hizmetinin en büyük avantajı, aracın orijinal yapısına zarar verilmeden göçüklerin düzeltilmesi ve eski haline getirilmesi gibi bir imkan sağlamasıdır. Dolu hasar onarımı tavan bölgesinden başlar, ön kaput, arka bagaj kapağı, yan kapılar, yan tavan direkleri ve çamurlukların onarılmasıyla devam eder. Boyasız göçük düzeltme işlemleri bir gün gibi kısa sürede yapılabilirken parça değişimi gerekiyorsa süre biraz dada uzayabilir. Ankara göçük düzeltme fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçiniz.

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1