Blue Garaj

Ankara Araç Kaput Koruma

image

Araçlar park ya da seyir halinde olsun farketmez sürekli dış etkilere maruz kalır. Olumsuz etkenler, aracın dış yüzeyini çok kolay şekilde etkileyebilmektedir. Aracın hasar alması durumunda ortaya çıkacak maliyet, onarım süresi ve aracın yüzeyinde oluşacak istenmeyen görünümler düşünüldüğünde, teknolojik koruma yöntemleri ile bu riskleri önlemek mümkün olabilir. Şimdiye kadar araç koruma yöntemi olarak birçok farklı teknik kullanıldı. Ancak bu tekniklerin birçoğu, araçları korurken aynı zamanda boyasına zarar da verebilir. Ankara araç kaput koruma tekniği, araçların seyir halindeyken taşlar dolayısıyla hasar almasını önler. Kaput koruma filmleri, araçların dış yüzeyini kuş pisliğinden reçine ve yağmur asitlerine kadar birçok etkiye karşı korur.  

Kaput Koruma Filmleri Araçların Boyasına Zarar Veriyor Mu? 

Güneşe dayanıklı özellikteki şeffaf kaput koruma ürünleri, araçların boyasına zarar vermez. Tam aksine dış yüzeyi güneş ışığı ve diğer zararlı etkenlerden izole ederek üstün koruma sağlar. Uygulama bittikten sonra, araç kaput koruma işleminin uygulandığı belli bile olmaz. Ankara araç kaput koruma hizmeti sonrasında aracı eskisi gibi detaylı şekilde yıkayıp temizlemek de mümkün olur.  

Araç Kaput Koruma Nasıl Uygulanır? 

Ankara kaput koruma uygulaması için öncelikle yüzeyin iyice temizlenmesi gerekmektedir. Ne kadar pürüz varsa temizlenir ve araç kaput koruma uygulamasına hazır hale getirilir. Temizliği detaylı şekilde yapılan yüzeye, Ankara araç kaput koruma filmi uygulanır. Uygulama esnasında oluşacak hava kabarcıkları, spatula yardımıyla giderilerek pürüzsüz bir görünüm elde edilir. Filmin fazlalık kısımları kesilir. En son sıcak hava uygulamasıyla filmin uygulandığı alana sıkıca yapışması sağlanır.  

Araç Kaporta Koruma Uygulamasının Ömrü Ne Kadardır? 

Araç kaput koruma uygulamasının ömrü, aracın kullanım koşullarıyla yakından alakalıdır. Araç dış koşullara ne kadar çok maruz kalıyorsa, kullanım süresi de kısalacaktır. Ancak profesyonel şekilde yapılan Ankara araç kaput koruma hizmeti, uzun süre dış koşullara karşı dayanıklılık gösterir ve gerekli durumlarda tekrar uygulanabilir. İşlem, 1-1.5 saat gibi kısa bir sürede tamamlanmakta ve araç, dış koşullara karşı üstün dirençli şekilde kullanıma sunulmaktadır. Ankara araç kaput koruma işlemi için firmamızdan, istediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hizmet alabilirsiniz.

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1