Blue Garaj

Ankara Hafif Kaporta Onarımı

image

Araçların kaporta kısmı, dış bölümünü kaplayan alan olduğu için olası bir kaza anında ilk hasar alan bölüm de burası olacaktır. Bu durumda araçta ezik, çizik, vuruk ve göçük gibi durumlar oluşabilir. Ankara hafif kaporta onarımı ile bu hasarlar düzeltilerek eski haline getirilebilir. Herhangi bir etken dolayısıyla aracın kaportası zarar görmüşse, yapılacak iki şey vardır. Hasar almış parçaların değişimi ya da onarımı. Ancak otomobillerin kaportaları değiştiği zaman ikinci el satışında değer kaybeder. Bu nedenle hasarların mümkün olduğunca aracın orijinalliğine zarar vermeden yapılması gerekmektedir. Ankara hafif kaporta onarımı, hasarın tespit edilip onarılmasında teknolojik yöntemlerin kullanılmasıyla yapılmaktadır.  

Hafif Hasarlı Kaporta Onarım Hizmeti 

Araçta ufak çaplı çizilme, ezilme ve göçük gibi durumlar oluşması, hafif kaporta onarımı kapsamına giriyor. Dış darbelere bağlı olarak aracın dış yüzeyinde 5 cm’ye kadar oluşan göçükler, boyasız şekilde Ankara hafif kaporta onarımı ile giderilebilir. Eğer aracın kaporta aksamında hasar meydana geldiyse ancak boyası zarar görmediyse geleneksel tekniklerle orijinalliği korunarak hasar giderilebilir. Ancak kaportada oluşan hasarlar boyasız göçük düzeltme tekniğiyle düzeltilemeyecek boyuttaysa, o zaman hasarlı kısım gereken tekniklerle düzeltilerek boyama işlemi yapılır. boyasız ya da boyalı olacak şekilde yapılabilir. İşin uzmanı ekip, gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yaparak hafif kaporta onarımı Ankara hizmetini en iyi şekilde sağlayacaktır.  

Ankara Kaporta Onarımı Nasıl Yapılır? 

Motorlu taşıtlar, kaporta bölümünde hasar oluşturacak kazalarla her an karşılaşabilirler. Bu durumda oluşan hasarın aracın değerini düşürmeyecek şekilde giderilmesi, öncelikli yapılması gerekendir. Küçük çaplı hasar durumunda sadece hasar alan yere Ankara kaporta onarım hizmetleri uygulanabilir. Günümüzde özel ekipmanlarla hızlı onarım teknikleri iyice gelişmiş durumda. Önemli olan, bu tekniklerin profesyonel ekip tarafından en iyi şekilde uygulanması. Ankara hafif kaporta onarımı, hasarın durumuna göre yapılır. Uygulanacak onarım tekniği, hasarın derecesine göre belirlenir. Araçların park halindeyken ya da kullanım sırasında göreceği hasarlar, Ankara hafif kaporta onarımı hizmetiyle giderilebilir. Yapılan her uygulama ve çalışma, aracın piyasa değerini koruma öncelikli yapılmaktadır.
 

 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1