Blue Garaj

Ankara Oto Far Kaplama

image

Araç kullananlar, zamanla far aydınlatmalarının bulanıklaştığını fark edebilir. Güneşiz zararlı ışınları ve hava koşulları, farların zaman içerisinde solmasına ve fonksiyonunu kısmen kaybetmesine sebep olabilir. Farlarda meydana gelen solmalar, ışığın aydınlatma yapmamasına dolayısıyla görünürlük açısından büyük bir tehlike oluşturmasına sebep olur. Güvenli sürüş için çok önem taşıyan farların, uzun yıllar boyunca yepyeni görünmesini sağlayacak çözüm, Ankara oto far kaplama hizmetidir. Bu hizmetle aracın farlarını korumak mümkün olduğu gibi aynı zamanda farklı bir tasarıma ve dikkat çekici görünüme sahip olması da sağlanabilir. Oto far kaplama hizmetinin kişisel zevk ve bütçelere uygun şekilde verilebilmesi için, far koruma filmleri farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır.  


Far Koruyucu Film Uygulaması 


Ankara oto far kaplama hizmetiyle araç sahipleri istediği takdirde aracının farlarını, sis ve stop lambalarını beğenilerine uygun şekilde kişiselleştirebilir. Bununla birlikte farklı kombinasyonlarla aracın görünümünü çok şık hale getirebilir. Oto far kaplama Ankara uygulaması, aydınlatma etkisi azalan farları güvenli kullanım için eski performansına kavuşturmak için yapılır. Ancak bunu yaparken aracın estetik görünmesini de sağlar. Far kaplama folyoları kullanıcılar çok zengin seçeneklerle sunulduğundan, araçları özelleştirme konusunda da büyük bir olanak sağlar. Ankara far koruyucu film uygulaması, kısa bir süre içinde yapılabilmektedir. İşlem kolay olsa da, gerek malzeme kalitesi gerekse uygulama tekniği açısından garantili hizmet sağlayan firmalar tercih edilmelidir. Ankara oto far kaplama firması, araç sahiplerini profesyonel hizmet kalitesine kavuşturma konusunda aradıkları adrestir.  


Ankara Oto Far Koruma Uygulaması Nasıl Yapılır? 


Ankara oto far koruma uygulaması, istek ve ihtiyaçlara göre uygun far seçimiyle başlar. Sonrasında oto far koruma işlemine geçilir. Uygulama öncesi far iyice temizlenir, talep halinde güneş solukları giderilir. Sonrasında özel sıvıyla film, farların üzerine uygulanır. Film, far ile arasında boşluk kalmayacak şekilde uygulanır. Yumuşak bez yardımıyla yapıştırma işlemi bitirildikten sonra en son filmin fazlalıkları alınarak işlem bitirilir. Ankara oto far koruma uygulaması hizmeti ile; 


• Farlarınızı çizilme ve darbe gibi risklere karşı koruma altına alabilirsiniz 
• Aracın görünümünü iyileştirerek sportif ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz 
• Eskimiş ve solmuş farlarınızın işlevini tam anlamıyla yerine getirmesini sağlayabilirsiniz.  

Ankara far kaplama fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçin
 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1