Blue Garaj

Ankara Oto Far Temizliği

image

Otomobillerin farları, kullanım şartları dolayısıyla belirli bir süre zarfında tozlanır. Tozlanan farlar, aracın dış görünümünü olumsuz şekilde etkiler, araç daha eski görünür. Farlarda zamanla renk değişikliği ve önemli ölçüde matlaşma görülebilir. Farların kirlenmesi sadece dış görünümü kötüleştirmez, sürücülerin gece görüşünü de olumsuz şekilde etkiler. Bu da kaza riskini yüksek oranda arttırır. Bunun için Ankara oto far temizliği yaptırılmalıdır. Far temizliği güvenli sürüş sağlar. Temiz far demek, estetik görünümlü araç demektir. Üstün kalitede yapılacak araç far temizliği ile araçların elektrik sistemi korunur, görüş netliği arttırılır.  

Araç Far Temizliği Nasıl Yapılır? 

Ankara araç far temizliği için önce zımparalama işlemi uygulanır. Bu işlem, farların yüzeyindeki kirlerden arındırılması içindir. Sonrasında araç yüzeyini parlatmak için pasta işlemi uygulanır. En son cilalama yapılır ve farlar pürüzsüz hale getirilir. Aracın farlarında zamanla matlaşma, solma oluşur. Bu doğal bir durumdur. Önemli olan Far temizliğinin gerektiği gibi yaptırılmasıdır. Ancak oto far yüzeylerinin temizliği sanıldığı kadar basit değildir ve uzmanlık ister. Araçların orijinalliğini bozmadan far yüzeyi parlatma, Ankara araç far temizliği ile kaliteli şekilde yapılabilir. Kirlenmiş araç far temizliği esnasında kullanılan ürünler, hizmetten verim alınmasını sağlar. Aracın hem farına hem de elektrik aksamına zarar vermeyecek ürünlerle yapılacak temizlik sonrası araç, konforlu sürüş için hazır hale gelir.  

Far Temizleme Uygulaması 

Ankara oto far temizliği üzerine hizmet sağlayan firmamız, ihtiyaçlara göre en doğru uygulamaları gerçekleştirmektedir. Otomobille ilgili her hizmetin en iyi kalitede alınabileceği Blue Garaj, Ankara araç far temizliği konusunda da profesyonel ekip tarafından yapılacak incelemeler doğrultusunda hizmet sağlar. Far temizliği; sararmış, çizilmiş ya da puslu farların sıkıntısının giderilerek araca hem estetik görünüm kazandıracak hem de güvenliğini arttıracak şekilde yapılır. Otomobillerin far temizliğinin iyi yapılması, hayati önem taşımaktadır. Temiz farlar, karanlık gecelerde görüş mesafesini arttırır, karşıdan gelen aracın sizi görmesini sağlar. Uygulaması çok basit olan ancak sadece profesyonel kişilerce yapılabilen Ankara araç far temizliği fiyatı için Blue Garaj farkını siz de yaşayabilirsiniz.
 

 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1