Blue Garaj

Ankara Oto Seramik Kaplama

image

Teknoloji geliştikçe, araçlara yapılan uygulamalar da gerek koruyuculuk gerekse görsellik açısından çeşitleniyor. Oto seramik kaplama uygulaması da bunlardan biri. Aracın dış kaporta kısmında meydana gelecek çizik, dökülme ve çatlamaları önlemek için uygulanır. Aracın boyasını korur, çok uzun yıllar ilk alındığı günkü görünümünde kullanılmasını sağlar. Ankara oto seramik kaplama, aracın dış yüzeyini olumsuz dış etkenlere karşı korumak için yapılır. Uygulandığı andan itibaren etkin koruma performansını en iyi şekilde sergiler. Oto seramik kaplama ürünleri, uygulanan yüzeyde doğrudan dayanıklılığı arttıracak kaliteli ürünlerdir. Uygulanması profesyonellik isteyen hizmeti Ankara oto seramik kaplama firması farkıyla alırsanız, hizmet kalitesini iki katına çıkarabilirsiniz.  

Oto Seramik Kaplama Uygulaması 

Firmamız, oto seramik kaplama hizmetini en iyi malzeme ve teknikleri kullanarak gerçekleştirmektedir. Ankara araç seramik kaplama hizmeti ne kadar avantajlı olsa da, kaliteli malzemelerin alanında uzman kişiler tarafından uygulanması da önem taşır. Seramik kaplama uygulaması kapsamında uzman ekibimiz, standartlara uygun içerikteki ürünleri, aracın boyalı dış yüzüne itinayla uygular. Öncelikle varsa çizik, göçük gibi hasarlar onarılır. Sonra araç yüzeyinin temizliği yapılır. En son, profesyonel ekip farkıyla dış yüzeyde hiçbir alan boş kalmayacak şekilde Ankara oto seramik kaplama işlemi gerçekleştirilir.  

Seramik Kaplamanın Diğer Ürünlerden Farkı Nedir? 

Seramik oto kaplama hizmeti diğerlerine oranla aracın dış yüzeyine daha fazla parlaklık katar. Çizilmelere karşı direnci de iki kat daha fazladır.  
Ankara oto seramik kaplama, aracın dış yüzeyini tüm olumsuz dış etkilere karşı güçlendirir, daha dirençli hale getirir.  
Su itici özelliğe sahip olan seramik yüzeyin temizliği çok daha kolay olmaktadır. 
Oto seramik uygulaması yapılmış araçların kaporta kısmındaki her türlü pislik birkaç saniye içinde kolayca temizlenebilir.  
Otomobilin orijinal renginin güneş ışınlarına karşı korunabilmesi için de yine tercih edilecek en avantajlı hizmettir.  
Uzun süreli araç modifiye çalışmaları sonucunda ortaya çıkarılan Ankara oto seramik kaplama hizmeti son zamanların trend uygulaması oldu. Otomobillerin dış etkilerin olumsuzluklarına en iyi şekilde göğüs geren sistem, sektördeki yerinin giderek saha da sağlamlaştırmaktadır.
 

 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1