Blue Garaj

Ankara Şeffaf Araç Kaplama

image

Ankara şeffaf araç kaplama, aracın yüzeyinde oluşması muhtemel risklere karşı orijinal boyasını korumak için uygulanmaktadır. Araçların trafikte her an olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabileceğini düşünürsek, şeffaf folyo araç kaplama uygulamasının ne kadar faydalı olduğunu da anlarız. Kuş pisliği, reçine, yağmur ve kar suyu gibi olumsuzluklara ek otoparkta sürtme, taş izi, çizilme, boya ve polyester tozu olmak üzere birçok olumsuz etken, araçların orijinal boyasını riske atar. Her an bu gibi risklerle karşılaşmak istemiyorsanız, Ankara şeffaf araç kaplama hizmetinden faydalanabilirsiniz.  

Şeffaf Araç Kaplamanın Faydaları Nelerdir? 

Şeffaf araç kaplama Ankara hizmeti alarak aracınızı en az 10 yıl çizilme ve çeşitli dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Bu işlem, aracın ikinci el değerini arttırmak adına önemli bir adımdır. Ancak hizmetin, kaliteli malzeme kullanan ve işin inceliklerinden anlayan profesyonel kişilere yaptırılması gerekir. Aksi takdirde kullanım sırasında sorunlar yaşanabileceği gibi, geri sökülmek istendiğinde de sıkıntı oluşturacaktır. Ankara şeffaf araç kaplama firması farkıyla hizmet alındığı takdirde; 
• Aracınızı toz, pislik, sürtünme ve çizilmelere karşı koruyabilirsiniz.  
• Aracınızı ilk alındığı günkü gibi parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz.  
• Şeffaf araç kaplama folyosu, solma ve sararma yapmadan uzun yıllar kendi özelliğini korumaktadır. 
Ankara araç şeffaf folyo kaplama, herhangi bir risk durumunda kaportaya uygulanacak boya işlemine göre kat kat daha ekonomik ve verimlidir. Üstelik aracın ikinci el piyasasında değerini de yükseltir.  

Şeffaf Araç Kaplama Aracı Gerçekten Korur Mu? 

Ankara şeffaf araç kaplamanın amacı, aracı olumsuz tüm dış etkenlere karşı korumaktır. Gerçekten işin uzmanları tarafından yapıldığında koruyucu etkisi çok yüksek, kullanım ömrü de hayli uzundur. Şeffaf folyo araç kaplama güneşin UV ışınlarına karşı aracın boyasını korur. Kaliteli malzemeden profesyonel tekniklerle uygulanan işlem, aracı dış etkenlerden tek başına koruyacak özelliktedir.  
Kaplama hizmeti uygulandığı andan itibaren aracın daha şık, estetik görünmesini sağlayacaktır. Aracın boyasını korumaya yönelik bir işlem olduğundan, yıllar geçse de değeri aynı model diğer araçlara göre hep daha farklı olacaktır. 
 

 

 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1