Blue Garaj

Boyasız Göçük Düzeltme

image

Trafikte gördüğümüz her araç, büyük yoğunluğun oluştuğu ortamda sürekli farklı şartlarla karşı karşıya kalmakta ve bazı zamanlarda zarar görmektedir. Doğal afetler, her ne kadar istenmese de trafikte yaşanabilecek kazalar, otoparkta oluşan hasralar ve dış etkenlerden gelecek her türlü riskten dolayı araçlar zarar görebilmektedir. Bu olumsuz görüntüler, Ankara boyasız göçük düzeltme ile giderilmektedir. Özellikle dolu yağmasından kaynaklanan ve boya gerektirmeyen göçükler, çeşitli ekipmanlar kullanılarak kusursuz şekilde giderilir. İşlem yapılırken dikkat edilmesi gereken, göçük bölgesinin orijinal boyasına zarar verilmemesidir. Boya zarar görmeden oluşan göçükler, Ankara boyasız göçük düzeltme hizmeti adı altında el aletleri ve çeşitli teknolojik ekipmanlarla düzeltilerek aracın görümünü eski haline getirilir.  


Boyasız Göçük Düzeltme Nasıl Yapılır? 


Ankara boyasız kaporta göçük düzeltme yapılırken, göçük oluşan kısmın derinliğine, şekline ve çapına göre özel aletler kullanılır. Boyaya zarar vermek adına özel el aletleri ile göçük bölgesine ulaşılır ve dışa doğru çekilerek düzeltme işlemi yapılır. Özel aletlere göçük olan bölgeye ulaşma ve göçüğü boyasız şekilde düzeltme işlemi, profesyonel firmalar tarafından yüzde 90’ın üzerinde başarı oranıyla yapılır. Ankara boyasız göçük düzeltme işleminin başarılı olabilmesi için boyasının kesinlikle zarar görmemesi gerekir. Eğer araç önceden hasar görmüşse, boyama ve macunlama işlemi yapılmışsa, boya ve macunun çatlama ihtimalinden dolayı bu işlem uygulanmamaktadır. Bu gibi durumlarda geleneksel düzeltme ve boyama işlemi uygulanır.  


Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Hangi Durumlarda Uygulanır? 


Boyasız göçük düzeltme işlemi için araçtaki göçük incelenir, araç sahibi ve uzman çalışma ekibinin birlikte değerlendirmesiyle uygulamaya karar verilir. Başta dolu yağması olmak üzere trafik kazasına bağlı olarak oluşan hasarlar ve araçların kapılarında çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelecek hasarlarda, Ankara boyasız göçük düzeltme hizmeti alınması gerekebilir. Boyasız göçük düzeltme işlemlerinde yüksek teknolojik standartlara önem veren profesyonel firmalar, özel ekipmanlar ve sektör tecrübesi ile hizmeti kusursuz şekilde gerçekleştirebilmektedir. Vakumlama yöntemi ya da teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan boyasız göçük düzeltme Ankara uygulaması ile sorun, kusursuz şekilde giderilerek araç ilk günkü görünümüyle kullanıcılara teslim edilir.  
 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1