Blue Garaj

Hizmet Politikası

image

Alanında profesyonel hizmet sağlayan bir firma olarak hizmet politikamızın temeli, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda üstün kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizden, her müşterimizi ihtiyaçları doğrultusunda faydalandırıyoruz. 

Deneyimli ve alanında uzmanlaşmış kadromuz ile bakım onarım, araç koruma, lastik ve jant hizmetlerinde süreci en hızlı şekilde yöneterek zamanında ve sorunsuz teslimat sağlıyoruz. 

Sorumluluk bilincine sahip bir firma anlayışıyla servisimize gelen her aracı yasal gerekliliklere uygun şekilde teslim alıyor, talep edilen hizmeti beklentileri karşılayacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Blue Garaj olarak, oto servis ve araç bakım hizmetlerinde üstün kaliteyi müşterilerimizle tanıştırıyoruz. Memnuniyet garantili uygulamalarımızla Ankara ve civarında binlerce aracın bakım onarım ve servis hizmetleri için tercih edilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi, becerileri ve mesleki yetkinliği sayesinde her marka aracın bakım onarım işlerini profesyonelce yerine getiriyoruz. Kalite politikamızdan ödün vermeden her yeniliği kullanarak her zaman en iyi hizmeti sağlıyoruz. Sorun değil çözüm üreten bir firma olarak diğerlerinden farkımız, beklentileri fazlasıyla karşılamak ve kalıcı memnuniyet anlayışıyla mutlu müşteri referansımızı arttırmaktır. 

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1