Blue Garaj

Oto Lastik

image

BİZE ULAŞIN

Aracınızın performansını artıracak oto lastik ürünleri için Blue Garaj firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Firmamızdan temin edeceğiniz oto lastik ürünleriyle her mevsim güvenli sürüş sağlayabileceksiniz.

Firmamız araç modellerine uygun oto lastiklerin satışını gerçekleştiriyor. Farklı farklı boyutlardan oluşan oto lastik ürünleri, araçların yüksek performans sergilemesini sağlıyor. Oto lastik boyutları; araç jant çapına uygun şekilde üretilmektedir. Lastikler, mevsim geçişlerinde zeminin durumundan etkilenmemesi adına önemli araç aksesuarlarıdır. Oto lastikleri sayesinde kazaların önüne geçilebilir. Kış döneminde sağlam ve güçlü yol tutuşundan oluşan dişlilerin tercih edilmesi gerekiyor. Yaz dönemindeyse konforlu sürüş için az oluklu ve orta sert lastiklerin seçilmesi sizin için daha uygun olur. Aracınıza uygun doğru oto lastik ürünleri için alanında uzman personellerimizden yardım alabilirsiniz.

Oto Lastik Ürün Modelleri

Oto lastik modelleri; aracın özelliklerine ve teker boyutuna göre çeşitlilik gösteriyor. Oto lastik modelleri;

  • Desen,
  • Derinlik,
  • Zorlu koşullara uyumlu materyallerden oluşmaktadır.

Oto lastik ürünleri; yazlık, kışlık ve 4 mevsim olmak üzere üç modelden oluşuyor. Aynı zamanda oto lastiklerde desen derinliği çok önemlidir. 4 mevsim lastik modelleri, desen derinlikleri olmak üzere birçok özelliklerden oluşmaktadır. Zemin koşullarına göre oto lastik modelleri, düz ya da dişli şekillerde şekillenmektedir. Kışlık ve yazlık olarak mevsimlere göre üretilen oto lastiklerin her birinin farklı özellikleri bulunuyor. Kışlık oto lastikler;

  • Çamurlu,
  • Buzlu,
  • Islak,
  • Kar kaplı zeminlerde aracın yüksek performans sergilemesini sağlıyor.

Yazlık oto lastik modelleri; ıslak ve kuru yollarda aracın yüksek performans sergilemesi için kullanılmaktadır. Yazlık oto lastiklerle araçların performansını artırmak için hem sertlik hem de materyal derecelerinin önemli rol oynadığını söyleyebiliriz. Aracınızın modeline uygun boyutlarda, özelliklerde ve yakıt tasarrufu sağlayacağınız oto lastik ürünlerini Blue Garaj’dan satın alabilirsiniz.

Oto Lastik Ürünleri Fiyatları

Oto lastik fiyatları; çeşit ve boyutları doğrultusunda belirleniyor. Ayrıca oto lastik fiyatları, araç özelliklerine göre de farklılık gösteriyor. Lastikte kullanılan materyal, derinlik ve desen kapsamında da ürünün fiyat politikası değişmektedir. Oto lastik ürünleri geniş ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Oto lastik hususunda fiyattan önce ürünün özelliği ve modelleridir. Fiyat konusunun yanında can güvenliği de ele almak gerekiyor. Lastik ürünü seçiminde; fren mesafesi, yakıt tasarrufu ve yol tutuşuna çok dikkat edilmelidir. Bu hususlar aracın performansını direkt etkilemektedir. Oto lastik ürünleri kendi içinde spesifik özellikleriyle çok dikkat çekiyor. Firmamızda aracınızın performansını üste çıkaracak oto lastik ürünlerine hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Kolay bakım ve temizliği yapılabilen uzun ömürlü oto lastik ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

image ×
Blue Garaj
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1